?

Log in

 
 
07 March 2011 @ 09:41 pm
What can I do?!  
 Oh she's back. She's back. She's baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaack!!!!! Hohohoho dawno tu nie pisałam ^^'' Haszko i tak wiem że tylko ty czytasz to co tu piszę XDD więc czuj się zaszczycona tym że piszę dla ciebie tę notkę ;) Chyba uzależniłam się od Seungriego i Secret Big Bang. Uwielbiam "What can I doooooooooooooooooooooo" i "Let's smell". A pocałunek Seungri/TOP/GD to po prostu . . . brakło mi słów . . . o! mistrzostwo XDDD ehhh mam w tym tygodniu znowu próbne matury co mnie dobija. Ogłaszam wszem i wobec iż uzależniłam się od TUMBLR. W tej chwili powinnam się uczyć na kartkówkę z angola, ale chyba moja nauka skończy się na zapisaniu słówek których nie umiem. Pooglądałabym sobie jakieś seriale albo dramy, ale jednocześnie nie chce mi się tego robić. Chcę już być po maturach i mieć wakacje. Wieść o tym kiedy mam matury ustne mnie dobiła. Teraz mam przez to koszmary XDDDD Mam nadzieję, że jakoś dam radę. I mam też nadzieję że dam radę zdać to głupie rozszerzenie z angola TT.TT ehhh. Nadal nie wiem co mam studiować i gdzie. Przytłacza mnie to. Wracając do Seungriego . . . za każdym razem jak słucham VVIP to mam ochotę zobaczyć Alicję w krainie czarów. Jeszcze nie widziałam wersji w której gra Johnny Depp T.T <33333 Na tym zakończę swój bezsensowny wywód. (wybacz Haszko jeśli znowu mój wpis wyda Ci się przygnębiający XD)

See ya again!
 
 
Current Mood: grumpygrumpy
 
 
 
sasasa: GOdubulgee on March 7th, 2011 08:54 pm (UTC)
Jestem cholernie zazdrosna o Twoje moody z Epokami, wiesz? : D
tumblr jest pro-elo sprawa 8D
ja chyba jutro też mam jakąś klasówkę z angielskiego, ale nie jestem pewna. no i dobrze, że masz te matury, lepiej je mieć niż nie, później na tej ostatecznej będzie mniej stresu ;p
ej, nie wiem dlaczego ale nie lubię głosu Seungriego 8D
kocham Cię <3333
pogromca_konipogromca_koni on March 7th, 2011 09:00 pm (UTC)
mam jeszcze z bangami XD tylko nie wiem gdzie je wsadziłam :D baaaaaaaa. uwielbiam tą stronę XDDDD jak chodziaż raz dziennie na nią nie wejdę to czuję się niespełniona XD z niemca też mam ale to się pouczę na hiście bo i tak nic na niej nie robimy tylko gadamy ze sobą XDD taaa jasne mniej stresu XD do matury to ja osiwieję XDD O.O OMOOOOOOOOOOOOO! WHAT?! TT.TT nie lubisz jego głosu? WAEEEEEE?
ja ciebie też <3333
sasasadubulgee on March 7th, 2011 09:08 pm (UTC)
daj mi jeeeee T___T
ja mam zawsze tumblra otwartego i odświeżam, odświeżam, odświeżam SMELL~
a no to ucz się ucz ładnie na tej historii!
no właśnie I DOOOOOO NAAAAAAAAAAAAAAAA dlaczego coś mi się w nim nie podoba.
<3
pogromca_koni: siwon ; wonder boypogromca_koni on March 7th, 2011 09:13 pm (UTC)
niee ! XD nie wiem nawet gdzie je mam XD
ja też XD przeważnie. a jak już widzę że długo nikt nic nie rebloguje to wyłączam. W ogóle muszę jutro wstać o 6;30 bo z psem muszę wyjść. masakra.
Zawiodłam się na tobie ;p
sasasadubulgee on March 10th, 2011 06:20 pm (UTC)
jak możesz mi ich nie dać? Ty podła, Ty!
na mnie się zawiodłaś? to JA się zawiodłam na Tobie xp